KONST / Litografier / Färglitografi 14313358
nr 1431 3358
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 228/300. Färglitografi, bildmått: 39x70, yttermått inklusive ram: 58x88 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 november 2021
kl 20:14:42
10/11 09:36:23
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon